Cam Filmi Üretisinden Daha Fazlası

xSun RayBan, yeni müşterileri ile büyüyen, sadık ve büyük müşteri ağı ile güçlenen esnek, işbirliğine dayalı bir üretim tarzını benimseyerek müşterilerini daima ilk sıraya koyan bir girişimin adıdır. Faaliyet alanlarımız arasında cam filmleri ve özel çözümler bulunmaktadır.

Dünya Lideri

Cam film bölümümüz; yüksek performanslı otomotiv, konut, bina, güvenlik ve emniyet cam filmi uygulamaları ile İtalya merkezli üretim/dağıtım ağına sahip olup pek çok ülkede faaliyet göstermektedir.

Özel Çözümler

Bu iş birimindeki Özel Çözümler departmanımız, AR&GE faaliyetlerini güçlendirmekle birlikte xSun RayBan Plus film bileşenlerini kullanarak büyük entegre OEM'lere katma değerli çözümler sunar, üretir ve tüm süreç boyunca verimli bir işbirliği yürütür.

Ar&Ge'de
Dünya Lideri


xSun RayBan; güçlü Araştırma ve Geliştirme departmanları ve gelişen pazar ihtiyaçlarını anlayarak müşterilerimizin değişen dünyada ortaya çıkan yeni talep ve zorluklarını karşılamak için inovatif uygulamalar geliştirmede öncülük etmeye devam ediyor. xSun Rayban, gelişmekte olan pazar ihtiyaçları karşısında gelişime yatırım yaparak pazardaki konumunu güçlendirmektedir.

Vizyonumuz 

   

Temel değerlerimize sadık kalarak ve misyonumuzu sadakatle yerine getirerek xSun RayBan'ı dünya çapında hizmet verdiğimiz sektörlerde lider pozisyonda tutabilmektir. Daima büyüyen ve karlılıktan çok kaliteyi ön planda tutan bir marka olarak akıllarda yer etmeye devam edeceğiz: 

 

 

Misyonumuz 

 

Dünyanın her yerinde bulunan çeşitli müşteri grubuna koruyucu, işlevsel ve dekoratif malzeme tabanlı çözümler ve hizmetler sağlayacak; İlgili tüm taraflar için performans hedeflerine ve sürdürülebilir karlara ulaşmak için müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle dengeli ortaklıklar kuracağız. Uzun vadeli ilişkiler kurmak ve yakın işbirliği yapmak suretiyle teknik uzmanlığımızdan herkesin faydalanabilmesi ve dünyaya çözüm üretebilmesi için çalışacağız. Karşılaştığımız her engelde "Evet Yapabilirim" tavrı sergileyeceğiz ve bizi rakiplerimizden ayırmak için yüksek düzeyde müşteri katılımından yararlanacağız. 

     

Değerlerimiz

 

  1.  Açık, dürüst ve etik bir şekilde iş yapacağız.
  2.  Müşterilerimizin kalite ve hizmet taleplerini karşılayan veya aşan ürün ve hizmetler sağlayacağız.
  3.  Hissedarlarımızın, tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve toplumlarımızın çıkarlarını en iyi şekilde dengeleyen pozitif ortaklıklar için çaba göstereceğiz.
  4.  Kararlarımız ve eylemlerimiz için sorumluluk alacağız.
  5.  Hedef odaklı, sürekli iyileştirme ve mükemmellik için güdümlü olacağız.
  6.  Herkesin başarılı olma fırsatına sahip olduğu güvenli ve saygılı bir ortam sağlayacağız.
  7.  Profesyonel, işbirlikçi, ekip odaklı bir yaklaşımla “Evet Yapabilirim” tavrı ile birlikte çalışacağız.
  8.  İş-yaşam dengesi için çaba göstereceğiz ve mümkün olduğunda eğlenceyi günlük rutinlerimize dahil edeceğiz.