XSUN RAYBAN PLUS

Bina Cam Filmleri

Etkili UV Koruması

xSun RayBan Plus cam filmleri güneşin zararlı UV ışınlarını %99'dan yüksek bir oranda engelleyerek cilt kanseri olma riskinizi azaltır.


Uluslararası Cilt Kanseri ile Mücadele Vakfı, halkı ve tıp camiasını cilt kanserinin güneşten korunma yoluyla önlenmesi, erken teşhisi, hızlı ve etkili tedavi ihtiyacı konusunda eğitilmesi için standartlar belirlemiştir.

CAM FİLMLERİNİN
ÖNE ÇIKAN AVANTAJLARI

79%

ISI ENGELLEME

30%

ENERJİ TASARRUFU

99%

UV KORUMA

90%

YANSIMA AZALTMA

Bina/konut cam filmleri, camdan iletilen güneş ısısı miktarını azaltmak ve güvenliği artırmak için tasarlanmış, cam yüzeylere gerçekleştirilen bir uygulama materyalidir. Filmler güneşin yansıtıcılığını artırmaya, güneş ısısını ve zararlı ultraviyole ışığı engellemeye yardımcı olarak çeşitli faydalar sağlar:

  • Konforunuzu arttırır
  • Enerji tasarrufu sağlar
  • Mahremiyetinizi korur
  • Eşyalarınızın solmasını engeller
  • Yansımayı azaltır  
  • Güvenliğii arttırır

Cam filmleri panjurlar, gölgelikler, perdeler veya diğer pencere uygulamaları ile kullanılabilirken, sundukları avantaj manzaranın güzelliğini ve dış alanın görünürlüğünü etkilemeden güneşin zararlı etkilerinin engellenmesi ve kontrolüdür. Etkili olması için kapatılması gereken perdelerin veya panjurların aksine, cam filmleri aynı anda ışığın içeri girmesine izin verecek, ısıyı ve parlamayı azaltmaya yardımcı olacak ve görüşünüzü koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Cam filmleri, pencerelerde göze hoş görünmeyen korkuluklar olmadan binanızın hırsızlık girişimlerine karşı güvenliğini de arttıracaktır.